Telefon: 06 20 503 6250 - Email: info@paragvari.hu

A 2018/2019-es tanév versenyeredményei






A "Megsebzett bolygó" és a "Virágzó Arborétum" természetismereti versenyek helyzettjei
Név Helyezés Felkészítő
Németh Adél - 8.b 2. Dr. Molnárné Kalmár Katalin, Kondicsné Tóth Melitta
Németh Teodóra - 8.b    
Kovács Márk - 8.b    
Tullner Áron - 8.b    
Nagy Eszter - 6.b    
Németh Petra - 6.b    
Németh Réka Sára - 7.z    
Taskó Dóra - 7.b    
     
Németh Loránd - 5.b 2. Dr. Molnárné Kalmár Katalin, Kondicsné Tóth Melitta
Soós-Nádor Sebestyén - 5.b    
Bödei Enikő - 6.z    
Gadavics Áron - 6.z    
Horváth Hanna - 6.z    
Pintér Nóra Júlia - 6.z    
Tőke Anna Erzsébet - 6.z    
Nagy Eszter - 6.b    
Takács Maja - 6.b    
Németh Petra - 6.b    
Takács Viktor - 6.b    
Diákolimpia - atlétika (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Hári Kevin Péter - 4.b 1. Lakicsné Csumpilla Nóra, Katzler Ábel
Tudásbajnokság (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Kunovits Luca Tamara - 1.z 1. (anyanyelv) Angyalosyné Krajczár Ildikó
Pintér Szofi Hanna - 4.b 2. (matematika) Lakicsné Csumpilla Nóra
Láng Zsófia - 4.b 2. (környezet) Lakicsné Csumpilla Nóra
Molnár Csenge Anna - 4.b 10. (környezet) Lakicsné Csumpilla Nóra
Molnár Csenge Anna - 4.b 4. (irodalom) Csordás Ildikó
Gál Kristóf - 4.b 3. (anyanyelv) Csordás Ildikó
Gál Kristóf - 4.b 9. (irodalom) Csordás Ildikó
XXVII. Kaán Károly Országos Természetismereti Verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Tárczy Botond - 6.z 3. Baltavári Andrea
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka Dorottya - 6.b 6. Stefanicsné Bőhm Katalin
Kalmár László Országos Matematikaverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Tamás - 4.b 6. Lakicsné Csumpilla Nóra
Online német nyelvi verseny (iskolai)
Név Helyezés Felkészítő
Elek Júlia - 5.b 1. Kovácsné Szabó Ilona
Lajcsik Róza - 5.b 2. Kovácsné Szabó Ilona
Óvári Hanna - 5.b 3. Kovácsné Szabó Ilona
Teszáry-Nagy Olivér - 5.d 3. Kristály Erika
Diákolimpia - országúti kerékpárverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Varjú Mihály - 6.b 7. -
  időfutam  
Varjú Mihály - 6.b 9. -
  mezőnyverseny  
"Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Szakmári Luca - 5.z arany minősítés Földesi Jánosné
Pribusz Gergő - 5.b    
Horváth Luca - 6.e    
Mátis Luca - 7.z    
Varga-Kaizler Bársonyka - 7.z    
Végh Boróka Virág - 7.b    
Pribusz Bence - 7.b    
Pribusz Dániel - 7.b    
Janzsó Anna Rozália - 8.z    
Megyei csoportos népdalverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Kőhalmi Zsófia - 2.z ezüst Földesi Jánosné
Kőhalmi Nikolett - 5.z "Kőhalmi testvérek"  
Kőhalmi Noémi - 5.z    
     
Kőhalmi Zsófia - 2.z arany Földesi Jánosné
Kőhalmi Nikolett - 5.z "Szélforgó együttes"  
Kőhalmi Noémi - 5.z    
     
Szakmári Luca - 5.z arany Földesi Jánosné
Pribusz Gergő - 5.b "Gerlice népdalkör"  
Horváth Luca - 6.e    
Mátis Luca - 7.z    
Varga-Kaizler Bársonyka - 7.z    
Végh Boróka Virág - 7.b    
Pribusz Bence - 7.b    
Pribusz Dániel - 7.b    
Janzsó Anna Rozália - 8.z    
Diákolimpia - ritmikus gimnasztika (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Baranyai Anna - 5.b 8. -
Varjú Piroska - 4.e    
Árvay Nóra Mária - 4.z    
Gyöngyössy Erzsébet Katalin - 4.z    
TITOK - angol nyelvi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Lukács Áron - 4.e 6. Vágusz-Kováts Zsuzsanna
Baranyai Bálint - 4.e    
Czibók Tamás - 4.e    
Stánicz Ábel Kornél - 4.e    
TITOK - német nyelvi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Fritz Viktória Barbara - 8.d 2. Kristály Erika
XII. JuJunior Ritmikus Gimnasztika (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Bicsák Nóra - 3.b 3. -
XX. Kerka Kupa Nemzetközi Úszóverseny (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Patrik - 3.b 5. -
  33 1/3 m (hátúszás)  
Horváth Patrik - 3.b 6. -
  33 1/3 m (pillangó)  
Madarak és fák napja (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Taskó Dóra - 7.b 5. Baltavári Andrea
Végh Boróka Virág - 7.b    
Tárczy Botond - 6.z    
TITOK - Herman Ottó Környezetismereti Verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Szarvas Panni - 3.b 5. Dalos Andrea
Katona-Tóth Sára - 3.b 7. Dalos Andrea
Leibinger Szófia Éva - 3.b 9. Dalos Andrea
Harsányi Luca Nóra - 4.b 1. Lakicsné Csumpilla Nóra
Láng Zsófia - 4.b 2. Lakicsné Csumpilla Nóra
Gál Kristóf - 4.b 2. Lakicsné Csumpilla Nóra
Kiss Lili Katalin - 4.b 5. Lakicsné Csumpilla Nóra
Németh Loránd - 5.b 6. Kondicsné Tóth Melitta
Soós-Nádor Sebestyén - 5.b 6. Kondicsné Tóth Melitta
Takács Maja - 6.b 2. Dr. Molnárné Kalmár Katalin
Németh Petra - 6.b 2. Dr. Molnárné Kalmár Katalin
VII. Haru Kupa - karate (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Csenge Anna - 4.b 3.
(kata)
-
Molnár Csenge Anna - 4.b 3.
(kumite)
-
Verko Djordevic - 3.b 1.
(kata)
-
Verko Djordevic - 3.b 2.
(kumite)
-
Alapműveleti Matematikaverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Valaska Rajmund - 7.b 4. Martonné Ruzsa Valéria
XXVII. Kaán Károly Országos Természetismereti Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Tárczy Botond - 6.z 1. Baltavári Andrea, Horváth Erika
Horváth Hanna - 6.z 6. Horváth Erika
Pintér Nóra Júlia - 6.z 12. Horváth Erika
Lengyel Virág Lili - 5.z 5. Horváth Erika
Békefi Antal népdaléneklési verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Sipos Benedek - 2.z arany Földesi Jánosné
Faller Ágoston - 4.z arany Földesi Jánosné
"Ki mit tud?" (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Sipos Benedek - 2.z arany Földesi Jánosné
Faller Ágoston - 4.z ezüst Földesi Jánosné
     
Kőhalmi Zsófia - 2.z arany Földesi Jánosné
Kőhalmi Nikolett - 5.z    
Kőhalmi Noémi - 5.z    
Mozaik tanulmányi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka Dorottya - 6.b (német) 1. Szabó Lilla
Németh Lilla - 6.b (német) 1. Szabó Lilla
Németh Petra - 6.b (német) 3. Szabó Lilla
Udvardi Sára Csinszka - 6.b (német) 3. Szabó Lilla
Németh Adél - 8.b (német) 3. Szabó Lilla
Paul Barna - 8.b (német) 3. Szabó Lilla
Paul Gergő - 8.b (német) 3. Szabó Lilla
Horváth Lídia Sára - 6.b (német) 8. Szabó Lilla
Böröcz Marcell - 6.b (német) 11. Szabó Lilla
Horváth Ábel - 6.b (német) 11. Szabó Lilla
Takács Maja - 6.b (angol) 3. Veresné Tóth Adél
Koroknai Kata - 6.b (angol) 3. Veresné Tóth Adél
Tóth Viviána - 6.b (angol) 6. Veresné Tóth Adél
Marton Barnabás - 6.b (angol) 10. Veresné Tóth Adél
Horváth Lídia Sára - 6.b (anyanyelv) 8. Stefanicsné Bőhm Katalin
Alapműveleti Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Valaska Rajmund - 7.b 1. Martonné Ruzsa Valéria
Pintér Szofi Hanna - 4.b 5. Lakicsné Csumpilla Nóra
Horváth Tamás - 4.b 9. Lakicsné Csumpilla Nóra
Öveges József Országos Fizikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Chen Dávid - 8.b 4. Ágoston Mária
Simon Tekla - 8.z 5. Ágoston Mária
Kalmár László Országos Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Tamás - 4.b 1. Lakicsné Csumpilla Nóra
Pintér Szofi Hanna - 4.b 6. Lakicsné Csumpilla Nóra
Informatika verseny - SZMSZC Gépipari (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám Levente - 8.b 2. Barity Milán
Németh Áron Ákos - 8.b    
Tancsics Gergely - 8.b    
Szépolvasási és nyelvhelyességi verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Csonka Emma - 2.b 1. Péntekné Fekete Andrea
Szarvas Panni - 3.b 1. Rózsahegyi Ágnes
Gál Kristóf - 4.b 3. Csordás Ildikó
Madarak és fák napja (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Taskó Dóra - 7.b 1. Baltavári Andrea
Tárczy Botond - 6.z    
Végh Boróka Virág - 7.b    
     
Németh Réka Sára - 7.z 5. Kondicsné Tóth Melitta
Németh Teodóra - 8.b    
Tullner Áron - 8.b    
"Nem bántja a szemét a szemét?" (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Bettina Emília - 7.d 3. Szendrődiné Módli Ilona
Tóth Liza Anna - 7.d    
Vass Rózsa - 7.d    
XXIX. Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Taskó Dóra - 7.b 4. Baltavári Andrea, Horváth Erika
Németh Réka Sára - 7.z 8. Kondicsné Tóth Melitta
Tullner Áron - 8.b 8. Kondicsné Tóth Melitta
Smelka Aliz - 7.z 10. Kondicsné Tóth Melitta
II. Fouetté Kupa - labdagyakorlat (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Varjú Piroska - 4.e arany -
Benedek Elek mesemondó verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Szabó-Rácz Heléna Anna - 1.z 2. Angyalosyné Krajczár Ildikó
London Bridge - angol nyelvi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Pais-Horváth Péter - 5.b 11. Juhász Ildikó
Polgár Lujza - 5.b 12. Juhász Ildikó
Magdics László - 5.b 15. Juhász Ildikó
Koroknai Kata - 6.b 4. Veresné Tóth Adél
Takács Maja - 6.b 6. Veresné Tóth Adél
Kovács Vanda Laura - 7.b 9. Veresné Tóth Adél
Jakab Koppány Bulcsú - 7.b 10. Veresné Tóth Adél
Csonka Sára - 7.b 11. Veresné Tóth Adél
Chen Dávid - 8.b 7. Veresné Tóth Adél
Németh Teodóra - 8.b 8. Veresné Tóth Adél
Hungarikumok a nagyvilágban - angol nyelvi verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Bakó Lili - 8.b 3. Veresné Tóth Adél
Lesznik Zsófia - 8.b    
Németh Teodóra - 8.b    
XXII. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Leibinger Lídia Lili - 5.b 5. Stefanicsné Bőhm Katalin
Gosztola Zsóka Dorottya - 6.b 1. Stefanicsné Bőhm Katalin
Horváth Lídia Sára - 6.b 3. Stefanicsné Bőhm Katalin
Pálmai Emma - 7.b 2. Nagyné Kovács Ildikó
Gál Benedek - 7.b 5. Nagyné Kovács Ildikó
Csonka Sára - 7.b 6. Nagyné Kovács Ildikó
Németh Adél - 8.b 3. Dobosné Csoknyai Cecília
Reguly Antalról elnevezett anyanyelvi verseny (városi, városkörnyéki)
Név Helyezés Felkészítő
Pálmai Emma - 7.b 2. Nagyné Kovács Ildikó
Tömböly Dalma - 7.b 4. Nagyné Kovács Ildikó
Országos Bajnokság - Ercsi (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Verko Djordevic - 3.b 1.
(kata)
-
Verko Djordevic - 3.b 1.
(kumite)
-
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Pintér Szofi Hanna - 4.b 4. Lakicsné Csumpilla Nóra
Grasanovics Félix - 4.b 9. Lakicsné Csumpilla Nóra
Baranyai Bálint - 4.e 10. Lakicsné Csumpilla Nóra
Drácz Marcell - 5.b 7. Ágoston Mária
Farkasdi József - 7.b 10. Martonné Ruzsa Valéria
Colonia Claudia Sabariensum - úszóverseny (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Patrik - 3.b 1. -
  50 m (mellúszás)  
Egyesületi teniszverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Sipőcz Réka - 4.e 1. -
Bendegúz NyelvÉsz (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Gál Kristóf - 4.b 5. Csordás Ildikó
Láng Zsófia - 4.b 6. Csordás Ildikó
Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Németh Áron Ákos - 8.b 18. Barity Milán
Országos német nyelvi verseny 7-8. osztályosoknak (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Paul Barna - 8.b 4. Szabó Lilla
Paul Gergő - 8.b 4. Szabó Lilla
Németh Adél - 8.b 8. Szabó Lilla
Országos angol nyelvi verseny 7-8. osztályosoknak (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csonka Sára - 7.b 12. Veresné Tóth Adél
Kovács Vanda Laura - 7.b 15. Veresné Tóth Adél
Farkasdi József - 7.b 17. Veresné Tóth Adél
Jakab Koppány Bulcsú - 7.b 19. Veresné Tóth Adél
Chen Dávid - 8.b 2. Veresné Tóth Adél
Lesznik Zsófia - 8.b 11. Veresné Tóth Adél
Mesetarisznya - Szombathelyi Neumann János Általános Iskola (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Csonka Emma - 2.b 2. Péntekné Fekete Andrea
Jenei Bella Luca - 2.b    
Konecsni Zsófia - 2.b    
"Komm, wir hören dich!" német szépkiejtési verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Attila - 2.b arany + különdíj Szakács Gáborné
Toldi Kelli Viktória - 2.b ezüst Szakács Gáborné
Bicsák Nóra - 3.b arany Szakács Gáborné
Drimmer Luca - 3.b ezüst Szakács Gáborné
Horváth Tamás - 4.b arany Szakács Gáborné
Miltényi Zsófia - 4.b arany + különdíj Szakács Gáborné
     
Kiss Luca - 2.a arany Horváth Andrea
Kiss Boglárka - 3.z ezüst Horváth Andrea
Inter Karate Budo Cup (nemezetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Csenge Anna - 4.b 1.
(kumite)
-
Molnár Csenge Anna - 4.b 2.
(kata)
-
XVIII. Sárvár Kupa Ippon Shobu Karate Országos Bajnokság (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Verko Djordevic - 3.b 1.
(kata)
-
Verko Djordevic - 3.b 1.
(kumite)
-
Arany János anyanyelvi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Pálmai Emma - 7.b 4. Nagyné Kovács Ildikó
     
Gosztola Zsóka Dorottya - 6.b 4. Stefanicsné Bőhm Katalin
Horváth Lídia Sára - 6.b 6. Stefanicsné Bőhm Katalin
Elek Júlia Nóra - 5.b 7. Stefanicsné Bőhm Katalin
Németh Loránd - 5.b 9. Stefanicsné Bőhm Katalin
Nyelvész verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Szarvas Panni - 3.b 4. Rózsahegyi Ágnes
Németh Márton - 3.b 7. Rózsahegyi Ágnes
Szombathelyi Bartók Béla Zeneiskola - zongora háziverseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Paukovits Márton - 4.z arany -
Diákolimpia - csoportos gimnasztika (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bicsák Nóra - 3.b 3. -
Tóth Korina Anna - 3.b    
Tóth Loretta Léna - 3.b    
Horváth Elizabet - 3.b    
Csuk Júlia Nóra - 3.d    
XI. Student Comfort Kupa - kézilabda (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Enger Csanád - 4.z 1.
(2019/1.)
-
Enger Csanád - 4.z 2.
(2019/2.)
-
Z.S.K.E. Kupa (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Verko Djordevic - 3.b 1.
(kata)
-
Verko Djordevic - 3.b 2.
(kumite)
-
Diákolimpia - mezei futás (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Árvay Csongor Béla - 5.z 3. Katzler Ábel
     
Árvay Dávid - 6.b 6. Katzler Ábel
Árvay Csongor Béla - 5.z    
Németh Márk - 6.b    
Varjú Mihály - 6.b    
Kovács Levente Lajos - 6.d    
Tóth Dávid - 6.d    
AGORA Gyermek és Ifjúsági Művészeti Fesztivál 2019 - szavalóverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Szabó-Rácz Heléna Anna - 1.z ezüst Angyalosyné Krajczár Ildikó
Zrínyi-H-Multimédia informatikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Gadavics Áron - 6.z 1. Barity Milán
Horváth Gergely - 6.z 6. Barity Milán
     
Gadavics Áron - 6.z 1. Barity Milán
Horváth Gergely - 6.z    
Sportiskolák közötti úszóverseny - Dunántúl (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Horváth Patrik - 3.b 1. -
  (mellúszás)  
"Gyerekszemmel 2019" - rajzverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Németh Fanni - 2.z különdíj Biczóné Pasku Katalin
Molnár Csenge - 4.b 3. Horváth Boglárka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csonka Emma - 2.b 13. Péntekné Fekete Andrea
Leibinger Szófia Éva - 3.b 10. Dalos Andrea
Libricz Kata - 4.b 15. Lakicsné Csumpilla Nóra
Takács Viktor - 6.b 14. Gergácz Gábor
Mátis Luca - 7.z 8. Kőváriné Fekete Marietta
"Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Kőhalmi Zsófia - 2.z arany Földesi Jánosné
Faller Ágoston - 4.z kiemelt arany Földesi Jánosné
Szakmári Luca - 5.z arany Földesi Jánosné
Janzsó Anna Rozália - 8.z ezüst Földesi Jánosné
     
Kőhalmi Nikolett - 5.z arany Földesi Jánosné
Kőhalmi Noémi - 5.z    
     
Pribusz Gergő - 5.b kiemelt arany Földesi Jánosné
Horváth Luca - 6.e    
Mátis Luca - 7.z    
Varga-Kaizler Bársonyka - 7.z    
Végh Boróka - 7.b    
Pribusz Bence - 7.b    
Pribusz Dániel - 7.b    
Janzsó Anna Rozália - 8.z    
Barátság Kupa - karate verseny (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Verko Djordevic - 3.b 1. -
Diákolimpia - kötélugrás (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Fritz Viktória Barbara - 8.d 1. -
Sistrum Zenei Versenyek (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Varga Darinka Júlia - 7.z ezüst fokozat -
gordonka    
     
Kérges Zsófia Eszter - 7.z arany fokozat -
gordonka    
Kick-box (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Szikora Máté - 3.n 1. -
III. Szkendó Kupa - labdarúgás (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Borosta Milán - 3.n 1. -
Diákolimpia - sakk (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Bárdics Márkó - 2.b 1. Babos Zsolt
XIX. Sakura karate verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Csenge Anna - 4.b 1.
(kata)
-
     
Molnár Csenge Anna - 4.b 3.
(kumite)
-
VI. FUTURA Sakk Karnevál (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Bárdics Márkó - 2.b 1. Babos Zsolt
Neumann-CEO informatika verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Anna - 7.b 3. Barity Milán
Tömböly Dalma - 7.b    
     
Tömböly Dalma - 7.b 1. Barity Milán
Országos kötélugró csapatbajnokság (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Hazafi Réka Bianka - 8.b 3.
gyorsasági
-
     
Hazafi Réka Bianka - 8.b 4.
összetett
-
Európai szintű karate verseny (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Verko Djordevic - 3.b 1.
(kata)
-
Örömsport Teniszkupa (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Sipőcz Réka - 4.e 3. -
Weihnachts-Gala - gimnasztika (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Varjú Piroska - 4.e arany, ezüst -
Korosztályos tőrverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Lajcsik Róza - 5.b 3. -
Forever Bajnokság 2018 - gimnasztika (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka Dorottya - 6.b 1. -
Főnix Kupa - labdarúgás (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Spitzer Máté - 4.b 3. -
Hári Kevin Péter - 4.b    
Karate verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Csenge Anna - 4.b 1. -
Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola-díj (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Bödei Enikő - 6.z kitüntetés -
Lovas Patrik - 7.d kitüntetés -
Doma Csenge - 8.e kitüntetés -
Karácsony Kupa Kötélugró Verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Hazafi Réka Bianka - 8.b 2. -
Fritz Viktória Barbara - 8.d 4. -
Fritz Viktória Barbara - 8.d 5. (csapat) -
III. Béla Megyei Informatika Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám Levente - 8.b 2. Barity Milán
Németh Áron Ákos - 8.b    
Zalai regionális népzenei verseny (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Pribusz Bence - 7.b ezüst Földesi Jánosné
Pribusz Dániel - 7.b    
     
Kőhalmi Zsófia - 2.z ezüst Földesi Jánosné
Kőhalmi Noémi - 5.z    
Kőhalmi Nikolett - 5.z    
Szakmári Luca - 5.z    
     
Janzsó Anna Rozália - 8.z ezüst Földesi Jánosné
Szövegértés és hangos olvasás - Táplánszentkereszt (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Simon Eszter - 4.b 3. Csordás Ildikó
XXV. Colorato Kupa - sakkverseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Bárdics Márkó - 2.b 1. Babos Zsolt
"Hunyadi Mátyás és a reneszánsz" - SZMSZC Gépipari (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Németh Adél - 8.b 1. Dobosné Csoknyai Cecília
Dobos Dávid - 8.b    
Tullner Áron - 8.b    
Gazdasági-informatikai-ügyviteli verseny - HBSZ (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Németh Adél - 8.b 1. Barity Milán
Csontos Ádám Levente - 8.b    
Németh Áron Ákos - 8.b    
Tullner Áron - 8.b    
     
Dobos Dávid - 8.b 2. Barity Milán
Márk Levente - 8.b    
Prisznyák Gergő - 8.b    
Tancsics Gergely - 8.b    
Négy Évszak Kupa - sakkverseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Bárdics Márkó - 2.b 2. -
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Arthofer Nóra - 4.b 3. Csordás Ildikó
Harsányi Luca Nóra - 4.b    
Simon Eszter - 4.b    
Gál Kristóf - 4.b    
XI. JuJunior Ritmikus Gimnasztika (nemzetközi)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka Dorottya - 6.b ezüst -
  labdagyakorlat  
     
  bronz  
  szabadgyakorlat  
Angol nyelvi versmondó verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Hertelendy Hanna - 4.b ezüst Horváth Ildikó
Ipsits Emma Anna - 4.b ezüst Horváth Ildikó
Pintér Szofi Hanna - 4.b ezüst Horváth Ildikó
Simon Eszter - 4.b ezüst Horváth Ildikó
Berkes Gerda - 5.e bronz Vágusz-Kováts Zsuzsanna
Magdics László - 5.b arany Juhász Ildikó
László Luca Sára - 5.z arany Horváth Ildikó
Koroknai Kata - 6.b ezüst Veresné Tóth Adél
Marton Barnabás - 6.b arany Veresné Tóth Adél
Takács Maja - 6.b ezüst Veresné Tóth Adél
Takács Viktor - 6.b ezüst Veresné Tóth Adél
Sipőcz Anna - 8.e arany Horváth Ildikó
Tihanyi Béla Informatikai Vetélkedő - Csepreg (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám Levente - 8.b 1. Barity Milán
Németh Áron Ákos - 8.b    
Biró Balázs Számítástechnikai Emlékverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Csontos Ádám Levente - 8.b 1. Barity Milán
Németh Áron Ákos - 8.b 3. Barity Milán
"RICHTIG SCHREIBEN" - német nyelvi helyesírási verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Gosztola Zsóka Dorottya - 6.b 1. Szabó Lilla
Horváth Lídia Sára - 6.b 3. Szabó Lilla
Pálmai Emma - 7.b 2. Szabó Lilla
Németh Adél - 8.b 3. Szabó Lilla
Hármat egy csapásra (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Csonka Emma - 2.b 1. Péntekné Fekete Andrea
Jenei Bella - 2.b    
Lukács Benedek - 2.b    
"Spelling Competition" angol nyelvi betűzős verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Fábián Marcell - 5.b 2. Juhász Ildikó
Magdics László - 5.b    
Pais-Horváth Péter - 5.b    
     
Haller Enikő Réka - 6.b 3. Veresné Tóth Adél
Koroknai Kata - 6.b    
Takács Maja - 6.b    
Duatlon Diákolimpia (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Varjú Mihály - 6.b 19. -
WKF Karate - Diákolimpia (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Verko Djordevic - 3.b 3.
(kata)
-
Verko Djordevic - 3.b 3.
(kumite)
-
Szent Márton-vetélkedő (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Árvay Dávid - 6.b 1. Dobosné Csoknyai Cecília
Bozzay Márton - 6.b    
Böröcz Marcell - 6.b    
Szikszai Ádám - 6.b    
Takács Viktor - 6.b    
     
Haller Enikő Réka - 6.b 2. Dobosné Csoknyai Cecília
Horváth Lídia Sára - 6.b    
Németh Lilla - 6.b    
Marton Barnabás - 6.b    
XXII. Oladi Sakkverseny Kupa (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Bárdics Márkó - 2.b 15. -
Goju Kupa 2018 - karate verseny
Név Helyezés Felkészítő
Verko Djordevic - 3.b 1.
(kata)
-
Molnár Csenge Anna - 4.b 1.
(kata)
-
Molnár Csenge Anna - 4.b 3.
(kumite)
-
Drimmer Luca - 3.b 1.
(kata)
-
Drimmer Luca - 3.b 2.
(kumite)
-
Duatlon Diákolimpia (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Varjú Mihály - 6.b 1. -
Sportliget Kupa (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Sipőcz Réka - 4.e 1. -
Atlétika verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Mesits Maxim - 8.b 1. Katzler Ábel
Dobos Dávid - 8.b távolugrás  
Paul Barna - 8.b    
Csontos Ádám Levente - 8.b    
Németh Áron Ákos - 8.b    
     
Németh Adél - 8.b 4. Katzler Ábel
Bakó Lili - 8.b 10x200 vegyes váltó  
Flasch Alexandra - 6.d    
Simon Csenge - 6.d    
Tóth Emma Mária - 7.z    
Mesits Maxim - 8.b    
Dobos Dávid - 8.b    
Csontos Ádám Levente - 8.b    
Németh Áron Ákos - 8.b    
Paul Barna - 8.b    
Atlétika verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Flasch Alexandra - 6.d 1.
60 m síkfutás
Katzler Ábel
Flasch Alexandra - 6.d 2.
távolugrás
Katzler Ábel
Árvay Csongor Béla - 5.z 3.
600 m síkfutás
Katzler Ábel
Hári Kevin Péter - 4.b 1.
60 m síkfutás
Katzler Ábel
Hári Kevin Péter - 4.b 1.
távolugrás
Katzler Ábel
Hári Kevin Péter - 4.b 1.
kislabdahajítás
Katzler Ábel
Dobos Dávid - 8.b 3.
magasugrás
Katzler Ábel
Dobos Dávid - 8.b 3.
kislabdahajítás
Katzler Ábel
Mesits Maxim - 8.b 2.
távolugrás
Katzler Ábel
Mesits Maxim - 8.b 2.
magasugrás
Katzler Ábel
Németh Adél - 8.b 2.
magasugrás
Katzler Ábel
Konecsni Zsófia - 2.b 2.
kislabdahajítás
Katzler Ábel
     
Mesits Maxim - 8.b 1. Katzler Ábel
Dobos Dávid - 8.b távolugrás  
Paul Barna - 8.b    
Paul Gergő - 8.b    
Csontos Ádám Levente - 8.b    

Elérhetőségeink:

Paragvári Utcai Általános Iskola
9700, Szombathely, Paragvári u. 2.
OM-kód: 036614

Titkárság: 06 20 503 6250
Étkeztetés: 06 20 503 6414

Nárai: 06 30 313 9678

Internet:

Email: info@paragvari.hu
Honlap: www.paragvari.hu