Telefon: 06 20 503 6250    Email: info@paragvari.hu

A 2023/2024-es tanév versenyeredményei





Diákolimpia - labdarúgás (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Rajos Ádin Máté - 4.b 3. Abért András
Grasanovics Dorián - 5.b (csapat)  
Giliczó Balázs - 4.e    
Tóth Roland - 4.d    
Novák Benett - 4.z    
Faller Márton - 3.z    
Cser Bálint - 3.d    
Bódi Bence - 3.b    
Horváth Bende - 3.z    

Országos történelem tantárgyi verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Németh Márton - 8.b 2.
(országos 24.)
Horváth Mirtill

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Iszak Ajna - 5.z 9. Vágusz-Kováts Zsuzsanna
HyperQuest ókortörténeti verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Domonkos Gitta - 7.z 16. Horváth Mirtill
Kiss Boglárka - 8.z (csapat)  

Angol-német nyelvi vetélkedő (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Gellén István - 8.d 3. Bicsákné Luif Zsuzsanna, Nagy Bernadett
Stifter Iván - 8.d (csapat)  
Szikora Máté - 8.d    
Raffay Kata - 8.b    
TáncSport Magyar Bajnokság klubközi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Bicsák Nóra - 8.b ezüst
(junior II D latin)
-
Bicsák Nóra - 8.b bronz
(junior II D standard)
-

TITOK - Arany János Verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Linhárt Léna Anna - 6.a 1. Nagyné Kovács Ildikó

Apáczai Csere János Általános Iskola olvasás- és képzőművészeti versenye (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Nehéz Natália - 2.b 3. Gombos Lászlóné
Barasits Borbála - 3.b 3. Horváthné Szalay Gabriella
Halász Alma Gabriella - 4.z 4. Rózsahegyi Ágnes
Öhm-Fódi László Zétény - 3.n 1.
(képzőművészet)
Marton Melinda, Soós Anita

Varázsfurulya - I. Országos Furulyás Találkozó, Dombóvár (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Fernández-Berkes Ramóna - 2.z ezüst minősítés Szovák Petra
Fülöp Hanna Réka - 2.z ezüst minősítés Szovák Petra
Halász Alma Gabriella - 4.z ezüst minősítés Szovák Petra

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Vadvári Júlia Johanna - 8.z 10. Szecsődi Tímea

Városi mezei futóverseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Németh Szofi - 2.a 4. Márkusné Halmosi Erika, Tolvaj Andrea
Kardos Liza - 2.a (csapat)
I. korcsoport
 
Solymosi Aliz - 2.a    
Erhardt Linda - 2.b    
Nagy Borbála - 2.b    
     
Kiss Boglárka - 5.a 3.
(II. korcsoport)
Márkusné Halmosi Erika, Tolvaj Andrea
     
Tóth Emese - 5.b 3. Márkusné Halmosi Erika, Tolvaj Andrea
Tóth Kíra Boglárka - 6.b (csapat)
III. korcsoport
 
Tóth-Kovatsik Boglárka - 7.z    
Kardos Hanna - 5.a    
Kardos Mia - 5.b    

Diákolimpia - fiú kosárlabda (városi, megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Karavidaj Butrint - 8.e megyei 3.
(városi 2.)
Abért András
Schmolczer Ákos - 8.e (csapat)  
Varga-Szemes Ármin - 8.e    
Vörös Ármin - 8.e    
Miltényi Attila - 7.b    
Schatzl Kristóf László - 7.b    
Simon Kolos - 7.b    
Vass Milán - 7.b    
Goda Ádám - 7.e    
Goda Tamás - 7.e    
Lakosi Levente - 8.d    
Macoun Dorián - 8.d    
Polányi Gellért - 6.a    

„KOMM, WIR HÖREN DICH!” - német nyelvi versmondó verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Kádár Ervin Bendegúz - 2.a arany Mátrai-Both Júlia, Bicsákné Luif Zsuzsanna
Kardos Liza - 2.a ezüst Bicsákné Luif Zsuzsanna
Fernández-Berkes Ramóna - 2.z arany Bicsákné Luif Zsuzsanna
Katona Jázmin - 3.b arany Szabó Lilla
Zsámpár Zoltán - 3.b arany Szabó Lilla
Sánta Bianka Boglárka - 4.b ezüst Horváth Ágnes
Németh Panna Zsuzsanna - 4.b ezüst Horváth Ágnes
Nagy Zoé - 4.b ezüst Horváth Ágnes

Országos történelmi verseny
Név Helyezés Felkészítő
Németh Márton - 8.b 2.
(megyei)
Horváth Mirtill
Németh Márton - 8.b 24.
(országos)
Horváth Mirtill
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Vadvári Júlia Johanna - 8.z 1. Szecsődi Tímea
Karate versenyek
Név Helyezés Felkészítő
Pungor Dániel - 6.z 1.
(sotokan - városi)
ifj. Varjú Gyula
Pungor Dániel - 6.z 1.
(sotokan - megyei)
ifj. Varjú Gyula
Pungor Dániel - 6.z 3.
(gódzsú-rjú - nemzetközi)
ifj. Varjú Gyula
XXII. Sistrum Zenei Versenyek (regionális)
Név Helyezés Felkészítő
Molnár Luca - 6.z arany Illés Klaudia
nyelvÉSZ - magyar nyelvi verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Linhárt Léna Anna - 6.a 1. Nagyné Kovács Ildikó

Fülöp Mihály Magyar Kupa - VI. zalaegerszegi verseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Lajcsik László - 6.a 1.
(gyermek korosztály)
-

Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Linhárt Léna Anna - 6.a 5. Martonné Ruzsa Valéria
Rákos Dániel - 5.a 8. Némethné Számedli Szilvia
     
Linhárt Léna Anna - 6.a 3. Martonné Ruzsa Valéria
Szendrei Júlia - 6.a (csapat)  
Tóth Kíra Boglárka - 6.b    

"Szép Magyar Beszéd" anyanyelvi verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Borsos Dorka - 5.b 2. Németh Andrea
nyelvÉSZ - magyar nyelvi verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Császár Szofi - 4.b 3. Rózsahegyi Ágnes

Őszi olvasóverseny - HEBE Kft. (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Greszler Kristóf - 4.b 2. Rózsahegyi Ágnes
Nyikus Barna - 4.b 4. Rózsahegyi Ágnes
Szabódi Laura - 4.z 7. Rózsahegyi Ágnes
     
Neuvirth Dóra - 4.b 4. Rózsahegyi Ágnes
Padányi Csenge - 4.b (csapat)  

Alapszintű Torna Csapatverseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Takács Liza - 5.b 2. Tompa Dávid
     
Takács Liza - 5.b 1. Tompa Dávid
Németh Szofi - 2.a (csapat)  
Szabó-Rácz Eliza - 3.e    
Perlaki Mirjam - 3.e    
Zakar Borka - 4.e    
Piskor Regina - 4.d    
Solymosi Aliz - 2.a    

Diákolimpia - IV. korcsoportos leány röplabda (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Katona-Tóth Sára - 8.b 3. Márkusné Halmosi Erika
Györök Dóra - 8.b (csapat)  
Horváth Linda Lola - 8.b    
Drimmer Luca - 8.b    
Takács Luca - 8.b    
Leibinger Szófia - 8.b    
Bicsák Nóra - 8.b    
Czika Izabel - 8.z    
Lovranics Doroti - 8.e    
Németh Kamilla - 8.d    
Földes Júlia - 8.d    
Takács Hanna - 7.d    

Tiszán innen, Dunán túl - Megyei Népdaléneklési Minősítő Verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Faller Márton - 3.z arany minősítés
(szólóének)
Földesi Jánosné
     
Németh Kira Vanda - 4.d ezüst minősítés Földesi Jánosné, Sándorfi Olga
Sümegi Mercédesz Valéria - 4.e Ágacskák kisegyüttes  
Zakar Borka - 4.e    
Szabó Levente - 4.e    
     
Gábos Csenge - 5.z kiemelt arany minősítés
(szólóének)
Földesi Jánosné, Sándorfi Olga
Kőhalmi Zsófia - 7.z kiemelt arany minősítés
(szólóének)
Földesi Jánosné, Sándorfi Olga
     
Gábos Csenge - 5.z kiemelt arany minősítés Földesi Jánosné, Sándorfi Olga
Gál Hanna - 5.z Gerlicemadár kisegyüttes  
Kun Barnabás - 6.z    
     
Boros Liza - 7.e kiemelt arany minősítés Földesi Jánosné, Sándorfi Olga
Kőhalmi Zsófia - 7.z Gerlice kisegyüttes  
Sipos Benedek - 7.z    

Diákolimpia - úszás (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Konecsni Levente - 5.b 3.
(50 m gyorsúszás)
Tompa Dávid
Konecsni Levente - 5.b 3.
(50 m hátúszás)
Tompa Dávid
     
Hegedüs Attila - 5.b 2. Tompa Dávid
Konecsni Levente - 5.b (csapat)  
Nyikus Barna - 4.b (gyorsúszó váltó)  
Tóth Áron - 4.d    

HEBE - Várak, kastélyok, lovagi élet (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Balaton Dorka - 6.b 6. Horváth Mirtill
Polyák Eszter - 6.b (csapat)  
     
Kálmán Lili Hanna - 6.b 18. Horváth Mirtill
Tóth Kíra Boglárka - 6.b (csapat)  

HEBE - Űrkutatás - Csillagközi kalandok projektverseny (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Németh Panna Zsuzsanna - 4.b 1. Péntekné Fekete Andrea
Feigl Marcell - 4.b 1. Péntekné Fekete Andrea

Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Fernández-Berkes Ramóna - 2.z különdíj Angyalosyné Krajczár Ildikó

Fülöp Mihály Tőrverseny - 4. forduló (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Lajcsik László - 6.a 3. -

Diákolimpia - vívás (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Lajcsik László - 6.a 2. -

Játékos sportvetélkedő (városi-megyei döntő)
Név Helyezés Felkészítő
Németh Szofi - 2.a 6. Márkusné Halmosi Erika, Tompa Dávid
Solymosi Aliz - 2.a (csapat)  
Kardos Liza - 2.a    
Kovács Bence - 2.a    
Takács Dávid - 2.b    
Barasits Borbála - 3.b    
Keszey Levente - 3.b    
Magony Olivér - 3.b    
Perlaki Mirjam - 3.e    
Szabó-Rácz Eliza - 3.e    
Greszler Kristóf - 4.b    
Körmendi Benett - 4.b    
Feigl Marcell - 4.e    
Giliczó Balázs - 4.e    
Pum Krisztián - 4.e    
Sümegi Mercédesz - 4.e    
Zakar Borka - 4.e    
Németh Gréta - 4.z    

Játékos sportvetélkedő (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Németh Szofi - 2.a 3. Márkusné Halmosi Erika, Tompa Dávid
Solymosi Aliz - 2.a (csapat)  
Kardos Liza - 2.a    
Kovács Bence - 2.a    
Takács Dávid - 2.b    
Barasits Borbála - 3.b    
Keszey Levente - 3.b    
Magony Olivér - 3.b    
Perlaki Mirjam - 3.e    
Szabó-Rácz Eliza - 3.e    
Greszler Kristóf - 4.b    
Körmendi Benett - 4.b    
Feigl Marcell - 4.e    
Giliczó Balázs - 4.e    
Pum Krisztián - 4.e    
Sümegi Mercédesz - 4.e    
Zakar Borka - 4.e    
Németh Gréta - 4.z    

Mikulás Kupa 2023 - karate (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Szikora Máté - 8.d 2.
(CADET II. KL - 69 kg)
-
Szikora Máté - 8.d 3.
(CADET II. LC - 69 kg)
-
RobOlimpia csapatverseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Biczó Bence - 7.b 7. -
Kondorossy Ákos - 7.b 6. és 10. -

III. Béla Megyei Informatika Verseny 2023 (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Házi Veronika - 8.z 4. Barity Milán
Kiss Boglárka - 8.z (csapat)  

Angol nyelvi versmondó verseny - Nyitra Utcai Általános Iskola (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Tóth Adél - 6.a arany minősítés Vágusz-Kováts Zsuzsanna
Szendrei Júlia Róza - 6.a ezüst minősítés Vágusz-Kováts Zsuzsanna
Varga Márton - 4.b arany minősítés Péntekné Fekete Andrea
Kiss Bálint - 4.b bronz minősítés Péntekné Fekete Andrea
Cziráki Orsolya - 3.b bronz minősítés Pék Krisztina
Borsos Dorka - 5.b arany minősítés Pék Krisztina
Barasits József - 5.b arany minősítés Pék Krisztina
Fülöp Mihály Magyar Kupa 2. forduló - vívás (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Lajcsik László - 6.a bronzérem -

Fülöp Mihály Magyar Kupa 1. forduló - vívás (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Lajcsik László - 6.a bronzérem -

Kutatók éjszakája a győri Széchenyi István Egyetemen (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Kőszegfalvi László - 6.a 1.
(papírhíd-építő verseny)
-

"Tini galopp" - információkereső vetélkedő (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Bicsák Nóra - 8.b 3. Takács Ildikó
Raffay Kata - 8.b (csapat)  
Soós Dorina - 8.b    

Városi atlétikai verseny (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Maár Virág - 7.e 1.
(magasugrás)
Márkusné Halmosi Erika, Abért András
Kis Bendegúz - 7.b 3.
(magasugrás)
 
Maár Virág - 7.e 2.
(távolugrás)
 
Farkas Armandó - 5.a 3.
(kislabdahajítás)
 
Kis Bendegúz - 7.b 6.
(kislabdahajítás)
 
Tóth-Kovatsik Boglárka - 7.z 3.
(300 m síkfutás)
 
Árvay Gréta - 4.b 4.
(kislabdahajítás)
 
Vincze Luca - 5.a 6.
(távolugrás)
 

Viktória Leány Őszi Labdarúgó Torna (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Györök Dóra - 8.b 3. Márkusné Halmosi Erika
Szélessy Hédi Gréta - 8.b (csapat)  
Horváth Linda Lola - 8.b    
Horváth Elizabet - 8.b    
Kis Tünde - 8.b    
Németh Mira Virág - 8.b    
Drimmer Luca - 8.b    
Becskeházi Jázmin - 8.z    

Megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság - III és IV. korcsoport (megyei)
Név Helyezés Felkészítő
Karavidaj Butrint - 8.e 1. Márkusné Halmosi Erika, Tolvaj Andrea, Abért András, Tompa Dávid
Scmolczer Ákos - 8.e (csapat)  
Varga-Szemes Ármin - 8.e súlylökés  
Windisch Dávid - 7.d    
Szikora Máté - 8.d    
     
Vajda Laura - 8.e 1. Márkusné Halmosi Erika, Tolvaj Andrea, Abért András, Tompa Dávid
Drimmer Luca - 8.b (csapat)  
Bicsák Nòra - 8.b súlylökés  
Seres George Tiana Tatyana - 7.z    
Földes Júlia Diána - 8.d    

Általános Iskolák Egyéni Atlétikai Bajnoksága - IV. korcsoport (városi)
Név Helyezés Felkészítő
Vajda Laura - 8.e 2.
(súlylökés)
Márkusné Halmosi Erika, Tolvaj Andrea, Abért András, Tompa Dávid
Drimmer Luca - 8.b 3.
(súlylökés)
 
Karavidaj Butrint - 8.e 1.
(súlylökés)
 
Windisch Dávid - 7.d 3.
(súlylökés)
 
Varga-Szemes Ármin - 8.e 3.
(magasugrás)
 

HEBE - országos levelező projektverseny - angol (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Árvay Gréta - 4.b 2. Péntekné Fekete Andrea
Harsányi Panka - 4.b 2. Péntekné Fekete Andrea
Kiss Bálint - 4.b 2. Péntekné Fekete Andrea
Rajos Ádin - 4.b 4. Péntekné Fekete Andrea
Varga Márton - 4.b 4. Péntekné Fekete Andrea

HEBE - országos levelező projektverseny - űrkutatás (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Sánta Bianka Boglárka - 4.b 1. Péntekné Fekete Andrea
Feigl Marcell - 4.b 4. Péntekné Fekete Andrea
Szalai Máté - 4.b 7. Péntekné Fekete Andrea
Sali-Ajkas Máté - 4.b 14. Péntekné Fekete Andrea
Németh Panna - 4.b 15. Péntekné Fekete Andrea
     
Rajos Ádin - 4.b 4. Péntekné Fekete Andrea
Varga Márton - 4.b (csapat)  
     
Cziráki Levente - 4.b 6. Péntekné Fekete Andrea
Repcsényi Dániel - 4.b (csapat)  
Repcsényi Nándor - 4.z    

HEBE - országos levelező projektverseny - nyelvtan (országos)
Név Helyezés Felkészítő
Varga Márton - 4.b 3. Rózsahegyi Ágnes
Németh Panna - 4.b 9. Rózsahegyi Ágnes
     
Németh Gréta - 4.z 2. Rózsahegyi Ágnes
Serry Zsüliett - 4.z (csapat)  
Torma Mira - 4.z    
     
Árvay Gréta - 4.b 2. Rózsahegyi Ágnes
Harsányi Panka - 4.b (csapat)  
Sánta Bianka Boglárka - 4.b    
     
Arthofer Barnabás - 4.b 2. Rózsahegyi Ágnes
Kiss Bálint - 4.b (csapat)  
     
Feigl Marcell - 4.b 3. Rózsahegyi Ágnes
Molnár Mirkó - 4.b (csapat)  
Rajos Ádin - 4.b    
     
Császár Szofi - 4.b 5. Rózsahegyi Ágnes
Nagy Zoé - 4.b (csapat)  
Padányi Csenge - 4.b